(درباره سرویس كسب و كار خانگي (دور کاری
کارفرمایان محترم :
 روند روبه افزایش هزینه های تولید کالا و خدمات و پیچیده شدن روابط و مناسبات کارگری - کارفرمایی ؛ تعدد قوانین مقررات دست وپاگیر ؛ افزایش سالیانه سهم بیمه کارفرما ؛ مشکلات تامین سرویس ایاب وذهاب ؛ ناهار و دهها موارد دیگر .... .. موجب گردیده تا کارفرمایان راهكار جدیدی را براي رفع مشکلات و کاهش هزینه های خود دنبال نمایند .
به همین منظور مدیران برخی از کارگاههای کوچک با استفاده از پتانسیل كسب و كار خانگي( دور کاری ) چند سالی است که به صورت سنتی و مستقل ؛ اقدام به واگذاری پاره ای از فعالیتهای قابل انجام در منازل به صورت كارمزدي می نمایند که بعضاً بدلیل عدم شناخت دقیق از طرف مقابل؛ موجب کم تاثیر بودن این اقدام و یا بروز خسارت و بهدر رفتن سرمایه آنها گردیده است .
 طی ساليان اخير به دليل تحولات عظيم در بخش فناوري اطلاعات در جهان و ايجاد مشاغل جديد، امكان اشتغال خانگي براي بسياري از افراد به ویژه در زمينه هاي IT فراهم شده است که افزایش تعداد اين مشاغل در سراسر جهان هم از لحاظ تنوع و هم از لحاظ تعدد حاکی از این واقعیت است .
از سویی دیگر مزیت انجام كسب و كار در «منزل» برای کار جویان نیزعلاوه بر ايجاد اشتغال آنان ، موجب حذف هزينه هاي مربوط به خريد، رهن و اجاره كارگاه و اياب و ذهاب، استفاده از نيروي كار ساير اعضاي خانواده و ايجاد زمينه هاي كار خانوادگي، امكان انتقال تجارب از طريق آموزش غيررسمي به شيوه استاد- شاگردي بين اعضاء خانواده و... می گردد که نتیجه این رویکرد موجب علاقه مندی کارفرمایان وکارجویان بر استفاده از این نوع شیوه کسب وکار شده است .
به همین منظور موسسه کاریابی امیر کبیر با تکیه بر بانک جامع اطلاعات کارجویان وآگاهی از مهارت وتخصصص وتوانمندی افراد و در راستای تحقق طرح كسب و كار خانگي ( دور کاری ) و رونق فعالیتهای اقتصادی ، در صدد است فرصتی را برای واحدهای تولیدی – صنعتی ویا خدماتی کشور فراهم آورد تا کارفرمایان محترم بتوانند پس از ثبت سفارش خود در سایت کاریابی امیر کبیر با استفاده از وسايل جانبي مورد نياز، به انجام فعالیت در زمینه : بسته بندی ؛ تامين مواد اوليه ؛ بازار یابی وفروش ؛ توليد انواع كالا وخدمات قابل عرضه وبا کیفیت به بازار از طریق كسب و كار خانگي ( دور کاری ) نمایند .
لذا از کارفرمایان محترم درخواست می شود ؛ شرایط کلی اجرای این طرح را دقیقاً مطالعه نموده و در صورت تمایل نسبت به ثبت تقاضای خود در فرم سفارش كسب و كار خانگي( دور کاری ) اقدام و متعاقبا ً جهت عقد قرار داد حضوراً به کاریابی مراجعه فرمایید.
شرایط کلی :
1- فرم درخواست كسب و كار خانگي ( دور کاری ) توسط کارفرما / نماینده تمام الاختیار وی درسایت تکمیل گردد .
 2- ظرف مدت یک هفته کاریابی تحقیق وبررسی اولیه خود را درخصوص واحد متقاضی انجام ونتیجه را جهت انعقاد قرارداد (حضوری ) به متقاضی اعلام می نماید .
 3- قرارداد انجام این فعاليت به صورت كارمزدي فی مابین كارفرما و کاریابی منعقد می گردد .
 4- با توجه به مهارت ، توان شخصي، علاقه مندی ، تعهد و اعلام آمادگی کارجو اجرای فعالیت به فرد مورد نظر واگذار می گردد .
 5- اخذ ضمات لازم و میزان آن در قبال تحویل کالا یا خدمات به کارجو ؛ با هماهنگی کارفرما حسب مورد محاسبه وکارشناسی گردیده و توسط کاریابی از کارجو وثیقه معتبر وصول می گردد .
 6- در مواردی که کارجو جهت مونتاژ کالا ویا ارائه خدمان نیاز به آموزش دارد ؛ مسئوليت آموزش، وی بر عهده کارفرما / رابط فنی واحد متقاضی می باشد .
 7- مواد اوليه ( خام ) ویا ابزار كار مورد نیاز (حسب مورد ) توسط کارفرما / نماینده وی تهیه وبه کارجوی معرفی شده تحویل و یک نسخه گزارش تحویل آن به کاریابی ارائه می گردد .
8- در خصوص میزان , تعداد کالا یا خدمات و زمان نحوه تحویل محصول آماده تحویل به شرکت ، توافق طرفین ملاک عمل خواهد بود.
 9- کاریابی می تواند جهت اطمینان کارفرما وپیشگیری از هرگون خسارت علاوه اخذ ضمانت لازم ؛ کالا یا خدمات مورد نظر را نزد یکی از شرکتهای بیمه گذار ؛ بیمه نماید.
 10- در قرار داد اختصاصی جزئیات شرایط کسب کار خانگی (دورکاری) تنظیم وبه توافق طرفین می رسد .
 با توجه به مفاد فوق درصورتی که مایلید از سرویس كسب و كار خانگي ( دور کاری ) استفاده نمایید دکمه ی زیر را کلیک کنید :

 
 
Skip Navigation Links.
Skip Navigation Links.
 
 
کاربر مهمان خوش آمدید
۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين