درباره سرویس ثبت بازار کار سایر موسسات کاریابی
همانطور که می دانید اغلب کاریابی های استان جهت اطلاع رسانی به جویندگان کار؛ فرصتهای شغلی موسسه خود را به صورت هفتگی در یکی از آگهی نامه های استانی ویا سایت اختصاصی درج میکنند . این افدام به دلیل تعدد وتنوع آگهی نامه های محلی چندان مورد استقبال عمومی واقع نگردبده ودرج آن به یک موضوع تکراری و فاقد اهمیت و بعضا ً کم توجه درآمده است بویژه آنکه امکان توضیح بیشتر درباره یک فرصت شغلی در آگهی نامه مقدور نمی باشد .از آنجا که سامان یافتن تبلیغات کاریابی ها ومتمرکز شدن انجام آن در سطح استان (حتی سطح کشور )موجب انسجام بازار کسب و کار وتوجه متقاضیان کار و کارفرمایان می گردد و از سویی دیگر موجب می شود بخشی از هزینه کاریابیها به ویژه ( کاریابی های فاقد سایت )در این خصوص کاهش یابد. کاریابی امیر کبیر در سایت اختصاصی خود بخشی را تحت عنوان : فرصتهای شغلی سایر کاریابیها طراحی نموده تا همکاران محترم بتوانند در صورت تمایل از این سرویس بهره برداری نمایند. مدیران محترم در صورت هرگونه سئوالی میتوانند با مدیریت کاریابی امیر کبیر در اصفهان تماس حاصل فرمایند./ باتشکر
شرایط استفاده از سرویس :
 1. تکمیل فرم عضویت در سایت
 2. ارسال مجوز تاسیس دفتر مشاوره شغلی به کاریابی امیر کبیر به شماره فاکس 3385373-0311
 3. پرداخت حق عضویت سالیانه
 4. پس از اعلام تقاضا وتایید مجوز دسترسی ؛ مراتب توسط کاریابی امیر کبیر به متقاضی اعلام می شود
5. مشخصات موسسه متقاضی شامل : نام موسسه ؛ نشانی ؛ ساعت کار ؛ تلفن و... در صفحه نمایش فرصت شغلی کاریابی برای مراجعه کارجویان به صورت جداگانه قرار خواهد گرفت.
 6. درصورت هرگونه تغییری در آدرس و نشانی بلافاصله مراتب به کاریابی امیر کبیر اعلام گردد
 7. از در اختیار دادن رمز ورود وکلمه عبور خود به دیگران خودداری نمایید
نحوه ثبت فرصت شغلی:
1- با دسترسی ایجاد شده ؛ موسسه متقاضی می تواند با استفاده از رمز ورود وکلمه عبور خود به سایت کاریابی امیر کبیر مراجعه و راساً فرصتهای شغلی خود را ثبت و یا حذف نماید .
 2- مسئولیت صحت فرصتهای شغلی برعهده موسسه متقاضی می باشد.
 3- فرصتهای درج شده براساس آیتمهای مندرج ( بدون آدرس دقیق شرکت متقاضی نیرو) در بخش فرصتهای شغلی سایر موسسات کاریابی قابل مشاهده خواهد بود .

   


 
 
 
Skip Navigation Links.
Skip Navigation Links.
Skip Navigation Links.
 
 
کاربر مهمان خوش آمدید
۱۳۹۷ شنبه ۲ تير
 
 
شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان
شرکت نمایشگاههای بین المللی تهران
شرکت نمایشگاههای استان اصفهان
اداره کل صنعت،معدن ،تجارت
هیئت امنای شهرک صنعتی امیر کبیراصفهان
سازمان تامین اجتماعی
اداره کل کار ؛ رفاه وتامین اجتماعی استان اصفهان